• pl

  Zespół

  W naszym zespole pracują ambitni, stale szkolący się lekarze po wielu kursach w kraju i za granicą. Są to lekarze ze specjalizacjami i w ich trakcie. Nasza przychodnia jest uprawniona do prowadzenia szkolenia podyplomowego lekarzy, które realizujemy od wielu lat w zakresie stomatologii ogólnej, dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji oraz periodontologii.

  Nasz zespół

   

  Drodzy Pacjenci,

  Mój zawód jest dla mnie sposobem „zarabiania na życie” i moją pasją jednocześnie. Cieszę się, że go wybrałem i poleciłem go mojej córce. Największą satysfakcją jest dla mnie zadowolenie Pacjenta, dlatego dokładam wszelkich starań, żebyście byli Państwo zadowoleni z moich usług wykonywanych osobiście oraz z działania całej przychodni.

   

  Grzegorz Świesiulski
  Lekarz medycyny i stomatologii
  Właściciel Centrum Stomatologicznego Skorosze

  Szanowni Państwo,

   

  Dziękuję wszystkim naszym Pacjentom za to, że wybrali naszą przychodnię. Dziękuję także za wszelkie uwagi dotyczące jej funkcjonowania. Proszę o dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami, pomogą nam one poprawiać jakość oferowanych usług. Uwagi można składać za pomocą ankiet wyłożonych w przychodniach.

   

  Ewa Todtleben
  Lekarz medycyny
  Kierownik przychodni